epic
6
5
4
2
1
noval
Надійність. Оперативність. Репутація.
Контрактне виготовлення меблів під потреби вашого бізнесу - це один з наших основних напрямків діяльності. "КомпаніТ" має великий досвід проектування і виробництва нових, а головне - великих партій продукції. Зручне розташування підприємства в центральній частині Східної Європи, зрозумілі та прозорі умови співпраці, європейська якість і мінімальна собівартість продукції - дає відчутні переваги співпраці з меблевою фабрикою "КомпаніТ".
Відправити заявку
Наші можливості:
Масштабування
Ми зацікавлені в розвитку наших партнерів і завжди готові до масштабування обсягів, за рахунок наших виробничих можливостей.
Асортимент
Понад 400 видів власної продукції на складах. Можливість виробництва наших видів під вашої ТМ. Розробка і запуск в серійне виробництво ваших продуктів.
Індивідуальна упаковка, брендування, інструкція.
Адаптація продукту під потреби вашого ринку.
Переваги в розрізі white label
Вартість
Обсяг виробництва більш ніж 500тис виробів в рік, прямі поставки матеріалів і комплектуючих, оптимізація виробничого процесу - дозволяє сформувати саму конкурентну ціну на ринку.
Якість
Окрема виробнича лінія для роботи за програмою white label, оснащена найсучаснішим обладнанням, що дозволяє нам бути впевненим у високій якості нашої продукції.
Оперативність
Кращі показники по термінах виробництва - серед українських компаній виробників. Виробництво готове відвантажувати більше 10тис виробів в тиждень по програмі white label.
Приклади продукції White Label
Коли ваша мета налагодити поставку певного типу продукції, наша компанія забезпечить оптимальний результат з жорстким дотриманням термінів і міжнародними стандартами якості меблевої продукції.
WL3
WL2
WL1
WL4
Як ми працюємо?
01
Технічне завдання
Отримуємо технічне завдання на виготовлення продукції. Вивчаємо специфікації, інструкції зі складання і знайомимося з регіональною специфікою вашого бізнесу.
02
Технічна документація
Конструкторський відділ розгортає технічну документацію
03
Розробка прототипу
Виробництво виготовляє прототип, упаковує, оптимізує вага і передає дані для подальшої обробки замовлення.
04
Презентація і договір
Презентуємо тестові зразки, матеріали, упаковку. Обговорюємо деталі поставок. Підписуємо контракт.
05
Запускаємо першу партію в виробництво
Продукція white label виготовляється в окремому цеху з новим обладнанням, аспіраційної системою і окремою зоною перевірки якості продукції і упаковки.
06
Готуємо продукцію до відправки
Завантаження на піддони, упаковка палет, супровід відвантаження і логістики.
07
Прагнемо бути краще
Працюємо зі зворотним зв'язком, покращуємо продукцію і виробничий процес.
Відправити заявку
більше
10 000
задоволених клієнтів
більше
20
років на ринку
більше
500 000
виробів виготовлених в рік
більше
50 000
виробів складських запасів
Обладнання
Форматно-розкрійні центри з ЧПУ SELCO WN 6
Промислове італійське обладнання для отримання характеристик вищого рівня. Устаткування призначене для меблевих фабрик з високою продуктивністю і для обробки партій виробів з високими вимогами до якості продукції, що виробляється.
Форматно-розкрійні центри з ЧПУ SELCO WN 6
Свердлильно-присадочний верстат з ЧПУ BIESSE SKIPPER 130
Skipper здатний обробляти новим революційним способом всі 6 сторін панелі одночасно за один прохід, включаючи забивання шкантів. Цей верстат оперативно вирішує завдання з нестандартними виробами і великими партіями напівфабрикатів.
Свердлильно-присадочний верстат з ЧПУ BIESSE SKIPPER 130
Кромкооблицювальні верстати HOMAG EDGETEQ S-500
Односторонні верстати EDGETEQ S-500 забезпечують високоточне приклеювання кромочного матеріалу і його подальшу обробку. Процес обробки автоматизований і дозволяє досягати чудової якості поклейки при великих обсягах виробництва.
1
Обробний центр з ЧПУ BIESSE ROVER K SMART
Фрезерування і присадка МДФ, ДСП панелей, виробництво меблевих фасадів на високоточному обладнанні, дозволяє реалізовувати великі партії для клієнтів з високими вимогами до якості продукції та подальшої легкої збірки кінцевим споживачем.
Обробний центр з ЧПУ BIESSE ROVER K SMART
Верстат для виготовлення упаковки LCR QUARK 2800
Упаковка продукції один з найважливіших етапів виробництва. Залежно від вимог до постачання використовуємо: 3х або 5-ти шаровий картон і пінополістирол різної товщини. Якщо необхідно щоб упаковка витримувала краш-тест - ми реалізуємо це завдання.
Верстат для виготовлення упаковки LCR QUARK 2800
Палетопакувальник ROBOPAC Ecoplat Plus
Упаковка палет стрейч плівкою на всю висоту продукції, забезпечує надійне та безпечне транспортування партії товару до вас на склад.
Палетопакувальник ROBOPAC Ecoplat Plus
Форма замовлення
Відправте нам заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом