Виробництво меблів “КомпаніT”

«КомпаніТ» один з найбільших виробників корпусних меблів економ сегмента в Україні. Меблева фабрика працює з 1999 року і за роки існування створила і продовжує удосконалювати свою унікальну систему відносин з дилерами, торговими мережами і іноземними клієнтами. Оперативність, відповідальний підхід, безперервне вдосконалення виробництва і бізнес процесів - дає відчутну перевагу співпраці з нами.

Використовуючи європейське промислове обладнання "КомпаніТ" виготовляє меблі на 3-х лініях виробництва повного циклу. Постійна модернізація, контроль якості, співпраця тільки з перевіреними постачальниками матеріалів і фурнітури дає можливість виготовляти конкурентний продукт при мінімальній вартості. Щорічне оновлення модельного ряду та розробки меблів в сучасному дизайні можливе за допомогою провідних українських дизайнерів. Асортимент постійно вдосконалюється і становить понад 400 видів.


Входимо в ТОП-5 за обсягом перероблюваного ДСП в Україні

У виробництві використовується німецьке та італійське обладнання

Територія виробничих і складських приміщень складає більше 15 000 кв.м

Завантаження машини на наступний день після оформлення замовлення

Представництво в усіх регіонах України

На підприємстві працює більше 500 осіб

rover
homag
selco wn6
skipper130
Найсучасніше обладнання

Високі стандарти якості і бажання оперативно виконувати свої зобов'язання, неможливо без сучасного промислового обладнання, ринок якого постійно розвивається і привносить нові інноваційні рішення. «КомпаніТ» постійно контролює ситуацію і співпрацює тільки з кращими світовими виробниками обладнання: Biesse(Італія), Homag, Leitz (Німеччина), CMT (Італія). Наша мета бути кращими і пропонувати вдосконалий сервіс. Раеалізуючи це завдання ми не йдемо на компроміси і не використовуємо обладнання низькоЇ якості на виробництві.

Cертифікована продукція

«КомпаніТ» входить у п’ятірку найбільших виробників меблів в Україні і є сертифікованим підприємством. Ми переробляємо за рік понад 2млн кв.м. деревино-стружкового матеріалу. Звичайно, нас турбує питання відновлення лісів та екологія, від цього залежить майбутнє нашого бізнесу і те, що ми залишимо для майбутніх поколінь.

Ланцюжок постачальників матеріалів по системі сертифікації FSC, виданий меблевій фабриці «КомпаніТ», підтверджує, що продукція, яка продається з відміткою FSC, має походження з лісів з належним рівнем господарювання і контрольованих джерел.

FSC
1
2
3
більше
10 000
задоволених клієнтів
більше
20
років на ринку
більше
500 000
виробів виготовлених в рік
більше
50 000
виробів складських запасів
Визнається кращим

Продукція меблевої фабрики "КомпаніТ" користується великим попитом у покупців на українському та європейському ринках. Регулярна участь в профільних меблевих виставках та відмінні нагороди за досягнення в меблевій галузі, підтверджують що продукція ТМ "КомпаніТ" це один з найкращих продуктів в своєму сегменті.

Вища проба
Вища проба
Лідер галузі
Лідер галузі
Зірка економіки України
Зірка економіки України
Кращий продукт року
Кращий продукт року
Співпраця з КомпаніТ

Меблевий сектор - це висококонкурентне середовище, де заробляють компанії, які здатні швидко адаптуватися до нових ринкових умов і вирішувати проблеми клієнтів. Меблева фабрика "КомпаніТ" - це надійний партнер, з яким ви завжди зможете вирішувати потреби ваших клієнтів і швидко розвиватися. Приєднуйтесь до нашої дилерської мережі і заробляйте.

epic
6
5
4
2
1
noval
Відгуки наших партнерів

Висловлюємо Вам щиру подяку за плідну співпрацю та дружні партнерські відносини, а також за Вашу лояльність, особливо у скрутні часи. Працювати з Вами завжди дуже приємно , оскільки Ви для нас є дуже надійним і порядним партнером. Сподіваємось, що з кожним роком наші робочі зв'язки ставатимуть ще міцнішими.

Бройдо О.Я
Бройдо О.Я
Директор ТМ "7 Континент"

Наш меблевий склад має великий досвід співпраці з фабрикою меблів КомпаніТ і за роки спільної роботи ми переконалися в надійності нашого партнера! Продукція виробника меблів КомпаніТ користується великим попитом наших клієнтів і має оптимальне співвідношення ціни і якості! Приємно те, що фабрика щорічно відстежує тенденції моди і попит на свою продукцію і відповідно коригує асортимент свого товару. Наші партнери ніколи не підводили нас з постачанням товару, все виконувалося чітко і своєчасно. Також дуже радує майже 100% наявність асортименту товару на фабриці. Окремо хочеться відзначити професіоналізм менеджерів, їх привітність та швидке реагування на будь-якого роду питання. Ми дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю протягом багатьох років і сподіваємося на його продовження!

Прищепа Олена
Прищепа Олена
Керівник оптового меблевого складу м. Харків